Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині п’яна жінка зарізала власного чоловіка

На Чернігівщині п’яна жінка зарізала власного чоловіка

Колегія суддів Чернігівського апеляційного суду за скаргою прокурора скасувала в частині призначеного покарання вирок одного з районних судів області.

Вироком суду першої інстанції жительці одного з сіл, у минулому Ріпкинського району, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від його відбування з випробуванням.

У судовому засіданні підтверджено, що обвинувачена у серпні 2017 року у ранковий час у стані алкогольного сп’яніння з мотивів особистих неприязних відносин умисно завдала удар ножем чоловіку груди, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження у виді проникаючого поранення з ушкодженням аорти та гемотораксом, від яких він через кілька днів помер.

Під час апеляційного розгляду прокурором доведено, що місцевий суд при ухваленні вироку не врахував, що обвинувачена у стані алкогольного сп’яніння вчинила тяжкий умисний злочин проти життя, у результаті чого обірвалося життя людини. Також залишено поза увагою відсутність критичного ставлення до власних дій, так як обвинувачена наполягала на випадковому, а не умисному заподіянні тілесних ушкоджень.

Апеляційний суд погодився з доводами сторони обвинувачення та засудив винну особу до 5 років позбавлення волі.

Вирок набрав законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

11.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова