Новини Чернігова

На Чернігівщині попрощалися з двома воїнами-земляками

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Чернігівщині попрощалися з двома воїнами-земляками

Учора Чернігівщина попрощалася з двома земляками – захисниками Олександром Комаром та Володимиром Сусленниковим, які загинули на Донеччині.

Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Олександр Комар народився 4 лютого 1976 року в смт. Мала Дівиця Прилуцького району. Протягом 2014-2015-го років Олександр захищав Батьківщину на Сході, обороняючи українські кордони від російських окупаційних військ. З початком повномасштабного ворожого вторгнення він добровільно долучився до захисників України та у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади давав гідну відсіч загарбнику.

28 липня під час виконання бойового завдання в районі міста Бахмут на Донеччині Комар Олександр потрапив під ворожий обстріл. Нажаль, отримані нашим земляком травми виявилися несумісними з життям…

Володимир Сусленников народився 26 липня 1974 року на Ріпкинщині. З початком повномасштабного ворожого вторгнення він без роздумів та вагань долучився до лав Захисників України, потрапивши до складу 54-ї окремої механізованої бригади. Протягом цих місяців боєць віддано захищав Батьківщину. Нажаль, 28 липня поблизу населеного пункту Верхньокам’янське на Донеччині Володимир Сусленников загинув.

Учора рідні та близькі провели Олександра і Володимира в останню путь. Поховали бійців на малій Батьківщині.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин