Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині поліція розшукала зниклого вночі між селами 17-річного хлопця

  • На Чернігівщині поліція розшукала зниклого вночі між селами 17-річного хлопця
  • На Чернігівщині поліція розшукала зниклого вночі між селами 17-річного хлопця

Ввечері 28 серпня співробітники Прилуцького районного відділу поліції розшукали хлопця, який зник вночі по дорозі додому з іншого села. Він загубив стежку, що вела в його населений пункт. Правоохоронці знайшли хлопця за 24 км від дому втомленим та пригостили його чаєм.

Про зникнення неповнолітнього мешканця села Заудайка Ічнянської громади вчора вдень поліцію повідомила мати. Вона розповіла, що 27 серпня близько  восьмої години вечора хлопець поїхав із друзями на велосипеді відпочивати до сусіднього села Монастирище.

О другій годині ночі компанія вирішила повернутися додому. Зрештою всі друзі хлопця доїхали, а він зник по дорозі.

Між Заудайкою та Монастирищем відстань складає близько 6 км. Дорога проходить через поле, болото та річку.

Поліцейські склали детальне орієнтування для пошуку неповнолітнього та розіслали його всім екіпажам груп реагування патрульної поліції на території Прилуцького та Ніжинського районів.

— Насамперед поліцейські шукали хлопця по місцях, де він часто буває. Однак його ніде не було. Ночі вже холодні і у 17-річного хлопця були всі шанси другу добу блукати без їжі у пошуках дороги додому. Саме тому начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський підняв по тривозі особовий склад поліції Прилуцького району для пошуку хлопця. До пошукової групи також увійшли рятувальники, лісники, учасники бойових дій, родичі та небайдужі громадяни. Загалом близько 150 осіб, — розповів начальник Прилуцького районного відділу поліції Назар Парацій.

Завдяки спільним зусиллям близько сьомої години вечора 28 серпня правоохоронці знайшли хлопця поблизу смт Мала Дівиця. Між цим населеним пунктом та його селом відстань складає близько 24 км. Більше того, Мала Дівиця розташована у протилежному боці від його домівки.

Поліцейські пригостили втомленого хлопця чаєм.

Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова