Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині поліцейський постане перед судом за хабарництво

На Чернігівщині поліцейський постане перед судом за хабарництво

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Як раніше повідомлялося, старший дільничний офіцер поліції, дізнавшись, що жінка займається продажем алкогольних напоїв домашнього виробництва, прийшов до неї додому і всупереч своїм посадовим обов’язків, не вжив заходів поліцейського реагування, не притягнув її до адміністративної відповідальності, а почав вимагати сплачувати йому щомісячно грошові кошти за так зване «кришування» протиправної діяльності.

Проте, планам правоохоронця завадили співробітники ДБР та прокурори Чернігівської обласної прокуратури, котрі у жовтні минулого року викрили поліцейського одразу після отримання ним «щомісячного платежу».
Тепер працівник поліції сам постане перед судом.

Примітка. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не можу бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин