Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині планове завдання осіннього призову виконали на 100%

На Чернігівщині планове завдання осіннього призову виконали на 100%

Планове завдання осіннього призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в Чернігівській області виконали на 100%.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Так, призвали близько 500-т хлопців віком від 18 до 27 років. Їх розподілили до складу військових частин та установ Збройних Сил України, Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту МОУ та Державної прикордонної служби України.

Нагадуємо, у 2022 році весняні та осінні призовні комісії розпочнуться з 1 квітня та 1 жовтня відповідно, а підготовчі заходи заплановано розпочати на місяць раніше цих дат.

Варто наголосити, що призвані військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Натомість, вони залучаються до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєзапасу та на посади, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації (крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях).

Фото — Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь