Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині наприкінці року перевірять системи оповіщення

На Чернігівщині наприкінці року перевірять системи оповіщення

28 грудня на Чернігівщині буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області.

Про це Високому Валу повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Також перевірятимуть працездатність ліній управління та пристроїв для запуску електросирен в місті Чернігові та районних центрах області без запуску електросирен.

Відповідальний черговий Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  ОДА перевірить по мобільним телефонам груп абонентів облдержадміністрації,  підприємств міста Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.

О 13 годині 32 хвилини для оповіщення населення м. Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів буде передаватися учбове повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц.

О 14 годині буде передаватись учбове повідомлення для мешканців міста Чернігова по проводовому радіо.

О 14 годині 05 хвилин на першому каналі Українського радіо для населення області буде передаватися учбове повідомлення за допомогою  FM-передавачів в містах Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгород-Сіверському, смт Сосниця та смт Холми.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь