Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині Instagram-ворожка «наворожила» жінці на 50 тисяч гривень

На Чернігівщині Instagram-ворожка «наворожила» жінці на 50 тисяч гривень

Мешканка Чернігівщини замовила послуги «ворожки» з Instagram, за які та попросила надати їй пароль до картки та до входу в онлайн-банк Приват24.

Постраждала втратила майже 50 тисяч гривень та подала на шахрайку заяву до суду.

Спочатку клієнтка та «ворожка» домовилися про чіткі суми: 2500 грн за обряд та 3000 грн за молитву. Жінка перерахувала 1000 на рахунок шахрайки, інші кошти вона мала надсилати за можливості. Як гарантію сплати, «ворожка» попросила клієнтку збільшити кредитний ліміт до 50 тисяч грн та надати їй всі паролі від Привата24.

Після одобрення банком кредиту, шахрайка почала знімати кошти з рахунку жінки різними сумами. Вона запевнила постраждалу, що гроші їй повернуться. Коли остання змінила паролі від своїх карток, «ворожка» написала їй та попросила знову надати актуальну інформацію. Після цього з рахунку жінки зняли 2 500 грн, внесені потерпілою 3 грудня через термінал ПриватБанку. Жінка подала заяву до суду.

У ході досудового розслідування слідчим вдалося виявити, що рахунок, на який постраждала перерахувала першу суму за обряд, оформлений у Альфа-Банку.

Тобто Альфа-Банк володіє інформацією та документами про власника банківської картки, котра може бути використана як доказ у кримінальному провадженні для ідентифікації особи, що ці кошти отримала. 7 грудня Козелецький районний суд Чернігівської області дозволив тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю по даному кримінальному провадженню.

Поки результати розслідування не розголошуються.

Джерело – НВ

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь