Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині двоє чоловіків та жінка організували наркомагазин. ФОТО

На Чернігівщині двоє чоловіків та жінка організували наркомагазин. ФОТО

На Прилуччині правоохоронці припинили діяльність групи місцевих мешканців, які систематично збували наркотики та психотропні речовини з використанням каналу в інтернет-месенджері: щоденний прибуток складав не менш 40 тисяч гривень.

Про викриття наркоділків на своїй Facebook-сторінці повідомляє поліція Чернігівської області.

Затримання відбулося 11 листопада у Прилуках. Затриманню передувало тривале оперативне супроводження та документування злочинної діяльності членів групи. Впродовж півтора місяця поліцейські встановили особи всіх співучасників — місцевих мешканців.

Лідерами угруповання були 22-річна прилучанка та її 31-річний співмешканець. Дівчина створила окремий канал в інтернет-месенджері, за допомогою якого потенціальні клієнти зв’язувалися із постачальником і замовляли наркотичні або психотропні речовини. Оплату проводили дистанційно, через платіжну систему. Продавці робили «закладку» і надсилали клієнту фото та координати місця, де її слід шукати.

У такий спосіб наркоділки щодня здійснювали не менш 100 оборудок, а в окремі дні — й до двохсот. Денний прибуток від продажу наркотиків ряду найменувань, а також амфетаміну та інших психотропів не падав нижче 40 тисяч.

На Чернігівщині двоє чоловіків та жінка організували наркомагазин. ФОТО

Під час обшуків у підозрюваних вилучили близько 120 тисяч гривень та 2 кілограми наркотичних і психотропних речовин, за які спільники могли отримати ще майже 2 мільйони.

Слідчі поліції оголосили усім співучасникам про підозру у збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб. Фігурантам загрожує від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Наразі усі члени угруповання затримані та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

На Чернігівщині двоє чоловіків та жінка організували наркомагазин. ФОТО

Слідство триває.

Фото – поліція Чернігівської області

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь