Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині цьогоріч очікують на весняне водопілля

На Чернігівщині цьогоріч очікують на весняне водопілля

За попередніми оцінками Чернігівського центру з гідрометеорології, в разі нормального розвитку гідрометеорологічних процесів у другій половині лютого – травні, можна попередньо очікувати на розвиток весняного водопілля за максимальними рівнями/витратами води, переважно нижчого за норму та близького та нижчого за торішні показники.

Загалом на річках Чернігівщини відбувається поступове зменшення товщини льоду та поступове руйнування льодового покриву на тлі підвищення температурних показників.

Для своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу, повені та паводків на державних водогосподарських системах області, фахівці Деснянського БУВР проводять моніторинг і контроль за гідрологічною ситуацією на річках, водоймах і передповеневі обстеження гідротехнічних споруд. Наразі перевірено стан і вжито заходів щодо готовності 854 регулювальних гідротехнічних споруд на 48 водогосподарських системах загальною протяжністю 2 тис. км.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

18.02.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин