Новини Чернігова

На Чернігівщині чоловік зарубав жінку заради грошей

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Чернігівщині чоловік зарубав жінку заради грошей

Козелецькою окружною прокуратурою передано до суду обвинувальний акт за фактом нападу, поєднаного з насильством, небезпечним для життя і здоров’я особи, яка зазнала нападу, із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, вчиненого з метою заволодіння майном, а також за фактом умисного вбивства з корисливих мотивів (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Прокуратурою висунуто обвинувачення 57-річному мешканцю Чернігівського району у тому, що у грудні 2021 року обвинувачений, знаходячись в селі Лебедівка, декілька разів вдарив сокирою по голові жінку, чим спричинив їй тяжкі тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, від яких жінка померла на місці події.

Вказані протиправні дії вчинив з метою одержання матеріальних благ.

Так, за даними слідства, обвинувачений прийшов до потерпілої додому позичити грошей, хоча мав вже перед нею боргові зобов’язання. У зв’язку з тим, що потерпіла відмовилася надати в борг додаткові кошти, між ним виник словесний конфлікт, у ході якого у зловмисника виник умисел на вбивство.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

27.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин