Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщні стартувала виборча кампанія на 206 окрузі: що потрібно знати

На Чернігівщні стартувала виборча кампанія на 206 окрузі: що потрібно знати

Відсьогодні, 26 січня, на Чернігівщині офіційно стартував виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 206. Самі вибори призначені на 27 березня.

Про це повідомляє ЦВК.

Згідно календарного плану, який затвердила ЦВК ще 14 січня, кампанія проходитиме наступним чином:

– з 26 січня до 14 лютого включно відбуватиметься висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями;

 – з 26 січня до 24 лютого включно відбуватиметься висування кандидатів шляхом самовисування; також до 24 лютого можна буде подавати документи до ЦВК

для реєстрації кандидатів;

З наступного дня після прийняття ЦВК рішення про реєстрацію кандидатів, вони можуть починати офіційну агітацію, яка триватиме до 24:00 25 березня.

26 березня – день тиші. Голосування на виборчих дільницях відбудеться у неділю, 27 березня. Результати виборів Центральна виборча комісія встановлюватиме до 11 квітня.

206 округ охоплює колишній Новозаводський район Чернігова (переважно це всі мікрорайони міста, розташовані південно-західніше від проспекту Миру – Лісковиця, частина центральних вулиць, Шерстянка, Подусівка, Масани, Коти та ін.), а також колишні Ріпкинський та Чернігівський райони.

Мешканці колишнього Деснянського району Чернігова участі у виборах брати не будуть.

Нагадаємо, проміжні вибори на 206 окрузі призначили після смерті народного 33-річного депутата Антона Полякова, який помер у ніч на 8 жовтня в Дніпровському районі Києва.

Депутата в несвідомому стані виявив наряд патрульних в автомобілі таксі, який зупинили за порушення правил дорожнього руху.

За результатами розтину, смерть Полякова настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою «природна смерть».

В МВС підтвердили, що в крові нардепа Антона Полякова був метадон.

Наразі слідство розглядає версію, як самостійного вжитку цих речовин Поляковим, так і версію, що його було отруєно.

Однак підозри у справі ще нікому не вручені.

Пізніше перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін заявив, що в крові загиблого народного депутата Антона Полякова був метадон із домішкою димедролу, або «вуличний метадон», а це посилює дію наркотичної речовини.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь