Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині жінка сказала, що зарізала чоловіка. В цей час «покійник» був на роботі

На Чернігівщині жінка сказала, що зарізала чоловіка. В цей час «покійник» був на роботі

Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності жінку за фейкове повідомлення про вбивство чоловіка.

Встановили, що вигаданий «покійник» перебував на роботі, живий та здоровий. На заявницю складено адміністративний протокол.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі поліції області.

Вчора, 14 серпня, близько пів на одинадцяту на лінію 102 надійшла інформація від жінки, яка начебто зарізала свого чоловіка. За названою нею адресою одразу виїхали поліцейські.

Вони швидко з’ясували, що такої адреси у вказаному заявницею селі не існує. До того ж жінка вимкнула телефон, з якого дзвонила.

В результаті оперативно-розшукових заходів встановили особу, що телефонувала, та прибули до місця її мешкання. Виявилося, що проживає вона у Кошівці.

Жінка перебувала з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Свій вчинок вона пояснити не змогла. Її чоловік у цей момент насправді був на роботі, його життю та здоров’ю нічого не загрожувало.

Поліцейські склали на жінку протокол за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення – завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Раніше жінку вже притягували до адміністративної відповідальності за розпивання алкоголю в громадських місцях.

Протокол буде розглядати адмінкомісія Михайло-Коцюбинської громади.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.08.2020