Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині жінка привласнила кошти, призначені для виплат за комунальні послуги

На Чернігівщині жінка привласнила кошти, призначені для виплат за комунальні послуги

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 26.11.2020 засуджено мешканку одного з сіл Чернігівського району за привласнення коштів, призначених жителям Чернігівського району для виплат субсидій на житлово-комунальні послуги.

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що жінка, 1988 року народження, упродовж грудня 2019 – квітня 2020 року, будучи матеріально-відповідальною особою, працюючи листоношею пересувного відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта», привласнила кошти, призначені жителям Чернігівського району для виплат субсидій на житлово-комунальні послуги, на загальну суму майже 2 тис. грн.

З огляду на щире каяття, активне сприяння у розкритті злочину, добровільне відшкодування завданих потерпілим збитків, наявність на утриманні у засудженої малолітніх дітей, судом призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю, зі встановленням іспитового строку на 1 рік.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

07.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова