Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині запрацювали ще дві поліцейські станції. ФОТО

На Чернігівщині запрацювали ще дві поліцейські станції. ФОТО

Дві поліцейські станції відкрили у Кобижчі та Пісках на Бобровиччині.

Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області.

«Відкриття нових поліцейських станцій відбувається завдяки ініціативі та підтримці з боку громади. Переконаний, що проєкт покаже реальні результати, адже кожен поліцейський офіцер житиме у конкретній громаді, а не просто приїжджатиме туди на роботу. Громада є у прямому сенсі його домом, тому поліцейський першим стане на її захист», – сказав Володимир Нідзельський.

Для несення служби дільничних офіцерів та комфортного прийому відвідувачів вже облаштували сучасні приміщення.

Там зробили ремонт та обладнали їх усім необхідним для роботи.

На Чернігівщині запрацювали ще дві поліцейські станції. ФОТО

Кобижчанську дільницю обслуговуватиме офіцер поліції Костянтин Смолій. Він відповідатиме за безпеку та правопорядок у чотирьох селах.

На поліцейській станції у Пісках відтепер працюватиме дільничним Роман Бушай. Поліцейський обслуговуватиме десять населених пунктів Бобровицької громади.

На Чернігівщині запрацювали ще дві поліцейські станції. ФОТО

«Особливу увагу слід приділити боротьбі з водінням транспорту у стані алкогольного сп’яніння. Наша позиція у цьому принципова і категорична – кожен, хто кермує автомобілем напідпитку, має бути притягнений до відповідальності. Ще одне важливе завдання для дільничних – роз’яснювальна робота з населенням старшого віку. Ми маєте завітати в кожну оселю та розказати літнім людям про найпоширеніші шахрайські схеми», – сказав начальник поліції Чернігівщини.

Довідково: Бобровицька міська об’єднана територіальна громада — одна з двох найбільших на Чернігівщині за чисельністю населення. До її складу увійшли 42 населені пункти, де мешкають 26,5 тисячі громадян.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.03.2021