Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині за загадкових обставин вночі згорів Весільний будинок

На Чернігівщині за загадкових обставин вночі згорів Весільний будинок

Середньовічні методи вирішення питань і досі застосовуються в нашій країні. Яскравий випадок – ситуація в 210-му окрузі. Сьогодні в Бобровиці згорів Весільний будинок, який народний депутат України Борис Приходько за власні кошти – майже півмільйона гривень – з нуля збудував на прохання бобровичан.

«Під час передвиборчої кампанії люди просили мене про нього і я виконав свою обіцянку. Це був особливий і для мене проєкт, адже я пообіцяв бобровицькій молоді, що вони одружуватимуться у красивому місці. Будівля вже була зведена, залишилися внутрішні роботи та зовнішнє оздоблення. Весільний будинок я планував безкоштовно подарувати громаді міста, проте міська рада почала створювати різні перепони, робочі групи й навіть запланувала його знести. Насправді дивна позиція, адже в Бобровиці зараз відсутня пристойна будівля для одружень», – зазначив Борис Приходько на своїй сторінці у Facebook.

На Чернігівщині за загадкових обставин вночі згорів Весільний будинок

Сьогодні вночі Весільний будинок дивним чином загорівся. До речі, електрику там ще не підводили. Мабуть, цей важливий для бобровицьких молодят об’єкт мозолив комусь очі. Це низько й аморально…

«Друзі! Це не моя особиста втрата, це втрата усієї Бобровицької громади, зокрема молоді, яка тут живе, створює сім‘ї і народжує дітей, і мріє про комфортне життя», – зазначає Борис Приходько.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

18.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова