Новини Чернігова

На Чернігівщині за два дні вилучено 92 кг риби у браконьєрів

На Чернігівщині за два дні вилучено 92 кг риби у браконьєрів

За два дні у порушників вилучено 92 кг риби зі збитками 18,4 тис. грн, повідомляє Чернігівський_рибоохоронний_патруль.

23 травня 2019 року на оз. «Дубки», біля с. Бирине Новгород – Сіверського району виявлено чоловіка, який рибалив за допомогою заборонених знарядь лову. Правопорушником виявився житель м. Новгород – Сіверський. Збитки по даному факту складають 1 972 грн.

24 травня зафіксовано чотири грубих порушення із значними збитками.

У Козелецькому районі на озері поблизу с. Соколівка викрито двох жителів с. Рудня Броварського району Київської області. Правопорушники за допомогою 3 од. сіток виловили 10 кг риби. Збитки склали 3 009 грн.

На озері поблизу с. Білики Козелецького району виявлено двох жителів м. Київ. Чоловіки за допомогою 2 од. сіток спіймали 6 кг риби. Завдано збитків на суму 629 грн.

На р. Десна, поблизу с. Моровськ Козелецького викрито місцевого жителя з сіткою «ковбеха» і 9 кг риби. Збитки склали – 1 734 грн.

На винних осіб складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали направлені до районних судів області для притягнення порушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені.

Нагадаємо, днями у Ріпкинському районі зафіксовано кримінальне правопорушення зі збитками у розмірі 11 067 грн.

Якщо ви помітили порушення – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57

Довідкова інформація:

Нерестова заборона на вилов водних біоресурсів триває:

до 31 травня (включно) – на р. Дніпро від м. Лоїв до с. Нижні Жари Республіки Білорусь, р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки;

до 29 червня (включно) – у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах.

до 15 червня (включно) – заборонений вилов раків на водоймах підконтрольних управлінню.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.05.2019