Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині є ставок для спортивної та любительської риболовлі

На Чернігівщині є ставок для спортивної та любительської риболовлі

Позаминулого року група ентузіастів взяла під контроль ставок у селі Травневому, що на Городнянщині. Небайдужі рибалки ініціювали зарибнення ставка й організували суспільний нагляд за водоймою.

«Зроблено це з однією метою – створити на Городнянщині водойму, рибальство на якій буде підпорядковане правилам спортивної і любительської риболовлі. При цьому правила доведеться виконувати всі без винятку – не тільки стосовно снастей, які використовуються, а й розміру риби та обсягів її вилову.

Звісно, такі обмеження обурили кількох «рибалок», які звикли ловити всюди й часто з використанням знарядь, далеких від спортивного рибальства. Та з плином часу пристрасті вщухли. Всі небайдужі до долі водойми, а також ті, хто хоче просто підтримати шляхетну справу звертайтесь за телефоном 067 404 58 85», – зазначає у своєму пості у Facebook Павло Дубровський, адміністратор групи «Ставок у Травневому» .

Він також повідомляє, що на День рибалки, в липні нинішнього року, нарешті відкриється сезон риболовлі на ставку в Травневому. Тож справжні любителі спортивної риболовлі зможуть, як кажуть, відвести душу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова