Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині хочуть відкрити Музей Науки

На Чернігівщині хочуть відкрити Музей Науки

У Ніжині можуть створити державний Музей Науки.

Про це сьогодні, 14 червня, під час оперативної наради у міській раді повідомив мер Ніжина Олександр Кодола.

За інформацією прес-служби Ніжинради, минулого тижня він мав зустріч з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом. Обговорили низку можливих проектів для Ніжина.

Як розповів Кодола, йшлося про цікавий проект зі створення «Музею Науки» у Ніжині. На території України таких музеїв буде відкрито декілька. Один із них – на Чернігівщині, імовірно, у Ніжині. Під час розмови було озвучено пропозицію створити такий заклад за кошти Державного бюджету. Місто має надати належне приміщення розміром 1000-1500 квадратних метрів. Один із варіантів – локація на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

У прес-службі міністерства освіти та науки України не змогли ні спростувати, ні підтвердити інформацію про проект.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року на території ВДНХ у Києві національний центр «Мала Академія наук України» презентував перший державний музей науки. Заклад сучасний і вкрай інтерактивний – у ньому заборонено НЕ торкатися експонатів. На створення пішло 50 мільйонів гривень з Держбюджету та гроші меценатів. Інтерактивний простір з неймовірними інсталяціями організували команди науковців з України, Швеції, Польщі, США та Канади.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.06.2021