Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Чернігівщині викрили групу «чорних лісорубів», які завдали шкоди на понад 800 тисяч гривень

Поліція Чернігівщини спільно з прокуратурою викрила групу з трьох чоловіків, які систематично здійснювали незаконну вирубку лісу в Корюківському районі. Їхні дії спричинили екологічну шкоду на суму понад 827 тисяч гривень. Зловмисникам повідомлено про підозру, їм загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Слідство встановило, що місцевий мешканець організував злочинну схему та залучив до неї двох своїх знайомих. Спільники систематично здійснювали незаконну порубку дерев різних порід на території Корюківського району з метою їх подальшого продажу.

Правоохоронці задокументували низку фактів несанкціонованої порубки та збуту деревини. За підрахунками експертів, зловмисники знищили дерева твердих порід на сотні тисяч гривень. Зокрема, внаслідок вчинення злочину, завдано шкоди екології на загальну суму 827 тисяч гривень.

Поліцейські припинили незаконну діяльність групи після здійснення чергового факту незаконної порубки деревини на території Корюківського району. Після чого було проведено обшук транспортного засобу організатора злочинної схеми, а також обшук у його помешканні та оглянуто місце незаконної порубки деревини.

Поліцейські вилучили деревину, бензопили, транспортний засіб.Слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомили організатору та двом учасникам групи «чорних лісорубів» про підозру у скоєнні злочинів, передбачених:

  • ч. 2 ст. 246 (незаконна порубка, незаконне перевезення та збут лісу, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло істотну шкоду) Кримінального кодексу України;
  • ч. 4 ст. 246 України (незаконна порубка, незаконне перевезення та збут лісу, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, що спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Фігурантам загрожує від п’яти до семи років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Як повідомляв MYNIZHYN, відповідно до наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24 жовтня 2025 року №94-од, із 1 листопада на водоймах регіону заборонено будь-який вилов риби на зимувальних ямах — навіть із берега.

Джерело: mynizhyn.com
2025-10-27 12:05:31

Будівельні матеріали м.Ніжин

Композитна сітка – майбутнє армування бетону
Екструдований пінополістирол. Що варто знати?
Альта-Профиль — якісний сайдинг для довговічного фасаду
Клея для плитки: класифікація та сфера застосування
Будівельні матеріали м.Ніжин “Мегабуд”
Як обрати профіль для гіпсокартону?
Як вибрати ідеальний генератор для вашого дому: Основні поради
Таємниці монтажної піни: Що варто знати перед використанням
Сітка рабиця: Чому це оптимальний вибір для огороджень
Покрівельні рішення нового покоління: Чому варто обрати Єврорубероид Світондейл
Що таке базальтова вата?
Водостічні системи Rainway, це ідеальне рішення. Особливості та переваги
Чому варто обрати шифер IFCEM HТ: Переваги волокнистоцементних листів
Характеристики OSB плит: Все що потрібно знати для успішного будівництва
Що таке газоблок Стоунлайт? Технічні характеристики та де купити.
Як обрати найкращий пінопласт для утеплення стін: порівняння марок та щільності
Як правильно вибрати цемент для будівельних робіт?
Гіпсокартон Кнауф: Чому це вибір професіоналів у будівництві
Back to top button