Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині викрили браконьєра, який наловив раків майже в п’ять разів більше, ніж дозволено

На Чернігівщині викрили браконьєра, який наловив раків майже в п'ять разів більше, ніж дозволено

Чернігівський рибоохоронний патруль протягом 10 листопада викрив два грубих порушення Правил рибальства зі збитками понад 6 тисяч гривень.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі відомства.

Так, на озері поблизу с. Авдіївка Куликівського району мешканець с. Товкачівка Прилуцького району, за допомогою підсаки добув 145 раків, загальною вагою 5 кг, чим майже у п’ять разів перевищив дозволену добову норму вилову членистоногих. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 3 697,5  грн.

На озері поблизу с. Ваганичі Городнянського району місцевий житель «рибалив» за допомогою остей. В протизаконний спосіб порушник виловив 3 кг риби: щука – 8 екз., окунь – 5 екз. та плітка – 3 екз. Завдано збитків у розмірі 3 060 грн.

На порушників склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КупАП. Незаконно добуті водні біоресурси і заборонене знаряддя лову вилучили.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.11.2020