Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині відремонтують 45-річний аварійний міст. ФОТО

На Чернігівщині відремонтують 45-річний аварійний міст. ФОТО

Міст знаходиться поблизу села Гвоздиківка Сновського району. Його довжина – 270 метрів. Побудований в 1974 році.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі САД в Чернігівській області.

Стан мосту критичний, є загроза руйнування конструкції. Висновок спеціалізованої організації після обстеження – міст аварійний, експлуатаційний стан 5-й. Є нагальна потреба капітально ремонтувати міст, аби не допустити трагічних наслідків та перекриття транспортного сполучення.

Цією територіальною дорогою забезпечується зв'язок між низкою адміністративних центрів Чернігівської області. Тут рухається транспорт аграрних та лісозаготівельних підприємств, міжнародний транзит, легкові авто, пасажирські та шкільні автобуси.

На Чернігівщині відремонтують 45-річний аварійний міст. ФОТО

Капітальний ремонт аварійного мосту біля запланований на 2021 рік. Вже зроблений проєкт, проведений тендер та визначений підрядник – ТОВ "БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ". У 2020-му році він приступить до підготовчих робіт. Під час капітального ремонту рух цим мостом буде повністю закрито. Об'їзд місця виконання робіт буде здійснюватись по тимчасовій переправі, яку попередньо зведуть поряд з аварійним мостом.

На Чернігівщині відремонтують 45-річний аварійний міст. ФОТО

В процесі капітального ремонту старі зношені елементи конструкції мосту будуть демонтовані та замінені на нові. Штучна споруда буде повністю пристосована до сучасних транспортних навантажень та безпечна для проїзду.

Нагадаємо, у 2020 році у Чернігівській області ремонтом охоплено шість аварійних мостів на дорогах державного значення.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.11.2020