Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Чернігівщині відкрився найбільший в області рекреаційний пункт — ДП “Ліси України”

Учора, 10 травня, на базі Горбачівського лісництва філії «Чернігівське лісове господарство» відкрили ще один зі 120 рекреаційних пунктів у рамках програми розвитку рекреації ДП “Ліси України”.

Про це повідомляє Північний лісовий офіс.

Новий рекреаційний пункт є не лише найбільшим в області, а й одним із найбільш сучасних, затишних та безпечних місць для відпочинку в регіоні. Завдяки своєму розташуванню поруч із лісом та міжнародним шляхом, що сполучає м. Київ й м.Чернігів, цей пункт є доступним як для місцевих, так і для жителів сусідніх областей.

Для відпочивальників тут наявні сучасні альтанки та навіси, спортивні та дитячі майданчики, кострище з дровами, питний майданчик, облаштовані стежки та лабіринти із зелених насаджень, лави, що оснащені сонячними батареями для підзарядки гаджетів, вбиральня, зони для зручного паркування – усім, що необхідно для комфортного відпочинку на природі.

А головне, що відвідування рекреаційного пункту є абсолютно БЕЗКОШТОВНИМ.

На території також діє «Лісовичок» – крамниця, де можна придбати натуральні й дуже смачні лісові смаколики, серед яких мед, крем-мед, соки, подрібнені лісові ягоди і ягідні набори.

«Ліси України” створюють такі комфортні зони по всій країні, як альтернативу відпочинку у лісі. Підприємство інвестує в рекреацію, перш за все, для того, щоб зберегти ліси від загорянь, бо, як відомо, 90% лісових пожеж трапляються саме через людську недбалість. Один пікнік може призвести до десятків спалених гектарів лісу, на відновлення якого йдуть десятки років.

На прикордонні України, де значна частина лісів замінована, ще одним важливим аспектом є безпека. На відміну від перебування у лісових масивах, відпочинок у рекреаційних пунктах ДП «Ліси України» є повністю безпечним.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, ДП “Ліси України” закрили цехи переробки: яка ситуація на Чернігівщині.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-11 19:47:55