Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Чернігівщині відкрили курячу екоферму

Родина Олександри та Ігоря Фриз з Чернігова переїхали до села Снов’янка і поряд зі своєю садибою за власні заощадження родина придбала занедбане обійстя.

Про це повідомляє SEEDS.

За кошти програми «Власна справа» створили контактну курячу ферму «Ходора». За гроші мікрогранту родина купили молодняк, корм та обладнання. Наразі на фермі близько 200 курей, третина з них уже несуть яйця.

Курятник обладнаний вентиляцією, світлом, лампами для обігріву, зручними годівничками, автоматичними поїлками, спеціальними гніздами з яйцезбірниками, дерев’яними сідалами.

«На розвиток цього бізнесу працюють всі. Донька Богдана допомагає нам рекламувати ферму, а син Степан – годувати і доглядати курей. А ще на ферму ми працевлаштували двох працівниць. Це було однією з умов отримання мікрогранту», – розповіла Олександра Фриз.

За словами Олександри Фриз, прибуток від продажу цієї продукції – не самоціль родини, а лише приємний бонус їхнього нового бізнесу. «Ходора» позиціонується ще як контактна ферма. Тобто відвідувачі можуть не тільки придбати органічні яйця, а й за бажання подивитися умови утримання пернатих, погодувати їх і навіть потримати, адже більшість з них – ручні.

У планах родини зробити в Снов’янці туристичний об’єкт. Поряд з курячою фермою відкрити козину, де гості матимуть змогу подивитися побут тварин, погодувати їх і за бажанням подоїти. Для реалізації цього задуму господарі наразі шукають кіз спеціальної породи і готують для них житло.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-06 11:08:49