Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На Чернігівщині відбудують ліцей за зібрані 64 млн гривень на благодійному футбольному матчі в Лондоні — подробиці

На відновлення ліцею на Чернігівщині спрямували 64 мільйони гривень, що назбирали під час тогорічного благодійного футбольного матчу у Лондоні. Дане рішення уряд ухвалив 10 травня.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Благодійний футбольний матч Game4Ukraine проходив ще у березні минулого року в Лондоні. Його організувала фандрейзингова платформа United24. Участь у ньому взяли світові зірки футболу та відомі постаті шоу-бізнесу. Обидві команди футболістів очолили футбольні суперзірки Андрій Шевченко та  Олександр Зінченко.  

Благодійний матч зібрав 64 мільйони гривень на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею, куди влучила ракета у березні 2022 року під час окупації селища. В укритті закладу освіти перебували люди, одна з працівниць загинула. Основний удар прийшовся на кабінети хімії, фізики, інформатики та захисту України.

Учора, 10 травня, більше ніж через рік, своїм рішенням уряд спрямував зібрані 64 мільйони гривень на відновлення пошкодженого ліцею.

«8 квітня комісія МОН із питань розподілу коштів для задоволення потреб освіти і науки підтримала звернення Чернігівської ОДА щодо розподілу коштів для відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею. У звʼязку з цим виникла потреба в ухваленні постанови Кабінету Міністрів України «Про розподіл у 2024 році коштів з рахунка для задоволення потреб освіти і науки, відкритого Міністерством освіти і науки в Національному банку.

Тепер вдасться остаточно завершити відбудову — відремонтувати систему опалення, класні кімнати, обладнати сучасний комп’ютерний клас та облаштувати повноцінне безпечне укриття. Тож усі учні Михайло-Коцюбинського ліцею зможуть повернутися до очного навчання»,— йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, у Лондоні відбудеться благодійний матч, де збиратимуть кошти на відбудову одного з ліцеїв Чернігівщини.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-11 19:05:13