Новини Чернігова

На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки

На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки

*Актуально

Ветеранів Другої світової війни на Чернігівщині до Дня пам`яті та примирення і ювійлейної 75-ої річниці Перемоги над нацизмом відвідали активісти й представники партії «Наш край» за ініціативою співголови партії, народного депутата Валерія Давиденка.

На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки

Вони передали подарунки і вітання від депутата ветеранам у Бахмацькому, Борзнянському, Куликівському, Менському, Талалаївському та Ічнянському районі.

На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки

«Нині наш святий обов’язок – турбуватися про ветеранів і дослухатися до їхніх потреб.  Розумію, що неможливо матеріально виміряти подвиг наших Героїв, однак у дні карантину особливо важливо їх підтримати, щоб вони якомога рідше залишали свої оселі і не наражали себе на небезпеку. Дякую ветеранам, що захистили нашу Вітчизну від ворога! Зичу усім миру і здоров’я!», – наголосив народний депутат Валерій Давиденко.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

11.05.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Close