Новини Чернігова

На Чернігівщині Великодні богослужіння пройдуть у 480 церквах: поліція забезпечуватиме безпеку вірян

На Чернігівщині Великодні богослужіння пройдуть у 480 церквах: поліція забезпечуватиме безпеку вірян

Поліція забезпечуватиме підтримання публічного порядку та безпеки вірян у храмах під час святкування Великодня.

Про це Високому Валу повідомили у Секторі комунікації поліції Чернігівської області.

Налагоджений чіткий обмін інформацією між територіальними підрозділами Національної поліції, Національної гвардії, рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ стосовно попередження терористичних загроз під час масових заходів. В рамках підготовки до Великодня перед початком богослужінь поліцейські обстежують церкви на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів.

На Чернігівщині Великодні богослужіння пройдуть у 480 церквах, в них візьмуть участь близько чотирьохсот тисяч вірян. Безпосередньо охорону публічного порядку біля культових споруд в області здійснюватимуть майже сімсот поліцейських територіальних підрозділів Головного управління Нацполіції.

В самому Чернігові порядок біля 13 храмів забезпечуватимуть чотири десятки поліцейських. На вулицях та в публічних місцях обласного центру будуть працювати екіпажі патрульної поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.

Шановні громадяни, в разі виявлення фактів порушення правопорядку та законності, а також підозрілих предметів чи речей, залишених без нагляду в публічних місцях, просимо негайно інформувати поліцію за номером «102». Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до предмета чи пакунка.

Пам’ятайте, ваша пильність може врятувати чиєсь життя та здоров’я!

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.04.2019