Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині упіймали на «гарячому» нелегальних заготівельників піску. ФОТО, ВІДЕО

На Чернігівщині упіймали на «гарячому» нелегальних заготівельників піску. ФОТО, ВІДЕО

Отримавши інформацію від керівника однієї з громадських організацій, правоохоронці припинили незаконне видобування корисних копалин поблизу  Неданчичів Чернігівського району.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба обласної прокуратури.

Йдеться про земельні ділянки сільськогосподарського призначення, де невстановлені особи здійснювали промисловий видобуток піску із залученням важкої техніки. Про це повідомив перший заступник керівника Чернігівської окружної прокуратури Олександр Сидоренко.

«Проведеним оглядом зафіксовано факт видобування корисних копалин, а також вилучено 8 одиниць техніки. Найближчим часом буде подано клопотання до суду про арешт тимчасово вилученого майна», – пояснив Сидоренко.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.240 КК України.

Як уточнив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко, пісок видобували на земельних ділянках, які складаються з двох масивів, розташованих у прибережно-захисній смузі річки Вербка, в урочищі «Якір» поблизу села Неданчичі.

Встановлено, що заготівельники діяли без спеціальних дозвільних документів на користування надрами. Під час огляду місця події тимчасово вилучені трактори та  вантажні  автомобілі, за допомогою яких видобувався пісок.

Досудове розслідування триває.

Фото – обласна прокуратура.

Докладніше – на відео обласної прокуратури

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.06.2021