Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

На Чернігівщині тисячі хасидів стоять на пункті пропуску в Україну

Станом на ранок середи близько тисячі іноземців намагаються потрапити в Україну через держкордон з Білоруссю Нові Яриловичі в Чернігівській області.

– На Чернігівщині напроти пункту пропуску Нові Яриловичі станом на 8.00 сьогодні перебувають близько 1000 іноземців, які не залишають спроб потрапити в Україну, – розповіли в МВС.

У Держприкордонслужбі України підкреслили, що ситуація на кордоні залишається контрольованою.

Крім цього, вчора ввечері прикордонники зафіксували прибуття значних груп іноземців напроти пункту пропуску Дольськ.

На місце прибув голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко. Він перевірив резерви, які залучені для забезпечення дотримання порядку і недопущення порушень на державному кордоні.

Також він повідомив іноземцям, що за рішенням уряду України, з метою недопущення поширення коронавірусу, поки в’їзд іноземців заборонений і наголосив на неприпустимості спроб порушення кордону.

– Ви про такі рішеннях знали три тижні тому. Я розумію ваші традиції і звичаї, я розумію наскільки важливо вам опинитися в Умані, проте цього року це неможливо.

Уряд України ухвалив рішення про обмеження в’їзду іноземців виходячи з ситуації в Україні. З метою недопущення поширення коронавірусу на території України поки в’їзд іноземців заборонений, – сказав він.

Всього між українським і білоруським пунктами пропусків вчора ввечері перебували близько 50 осіб, які після опівночі повернулися на територію Білорусі.

Хасиди блокують кордон України з Білоруссю

Сотні паломників-хасидів намагаються потрапити на територію України через кордон з Білоруссю, незважаючи на обмеження, введені для іноземців до 28 вересня.

Щороку хасиди прибувають в Україну для святкування нового року Рош га-Шана на могилі цадика Нахмана в Умані.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-16 11:57:32