Новини Чернігова

На Чернігівщині стався конфлікт між Героєм України та агітаторкою «Нашого краю»

На Чернігівщині стався конфлікт між Героєм України та агітаторкою «Нашого краю»

Обізвав повією, накричав та з допомогою помічників повалив намет партії «Наш край».

1 вересня, у селі Мирне Бобровицького району стався конфлікт між Героєм України, керівником аграрного підприємства «Земля і воля» Леонідом Яковишиним та волонтеркою партії «Наш Край», повідомляє Суспільне.

Леонід Яковишин причиною своїх дії називає те, що до 5 вересня – дня старту виборчої кампанії на місцевих виборах агітувати заборонено.

Голова Чернігівської обласної організації партії «Наш Край» Сергій Баришовець каже, агітацію партія не розпочинала, волонтери приїхали аби представити політсилу.

Політичний оглядач Юрій Паперний сказав, що захід «Нашого краю» був внутрішньопартійним і законним.

«До 5-го, поки не стартувала виборча компанія офіційна, це є внутрішньопартійними заходами, які вони роблять. Це партія вирішила провести там якийсь захід, намет з людьми чи без людей, вона має повне право, тому що це ще не є стартом виборчої кампанії. Єдина проблема, що сам пан Яковишин сприяв іншим політичним силам піаритись. На мою особисту думку, це не рівний підхід до партнерів і опонентів по політичному полю самого пана Яковишина», – сказав Юрій Паперний.

Речниця поліції області Юлія Ковтун сказала, що на місце конфлікту приїхала патрульна поліція. Поліцейські взяли пояснення в сторін конфлікту. Наразі проводиться перевірка.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.09.2020