Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині розслідують справу про найдорожчу в Україні амбулаторію

На Чернігівщині розслідують справу про найдорожчу в Україні амбулаторію

Те, чому відкрита 20 квітня в Іванівці амбулаторія сімейної медицини стала найдорожчою в Україні, тепер з`ясовують слідчі Чернігівського районного управління поліції.

Про це Високому Валу повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його інформацією, правоохоронців украй зацікавила публікація на одному із сайтів Чернігова, що викликала суспільний резонанс.

«Козелецька окружна прокуратура відреагувала на інформацію, поширену в статті «У Іванівці відкрили найдорожчу амбулаторію ім.Гаруса в Україні», з приводу можливого привласнення службовими особами бюджетних грошових коштів при будівництві амбулаторії на території села Іванівка Чернігівського району. За фактами, викладеними в публікації, розпочали досудове розслідування», – сповістив Литовченко.

Кримінальне провадження відкрили за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Автор публікації, що з`явилася 20 квітня, звинувачує колишнього голову Іванівської територіальної громади Сергія Гаруса у маніпуляціях. Їх результатом, йдеться у статті, стало те, що першочергова ціна будівництва амбулаторії зросла з 7,2 до 10,6 мільйона гривень. Тобто стала вищою на 3 «лимони». Згідно до наведеного листа міністерства розвитку громад та територій України, вартість квадратного метра у ній складає понад 1 тисячу євро (!) в гривневому еквіваленті.

На Чернігівщині розслідують справу про найдорожчу в Україні амбулаторію

Відтак, за висновком журналіста, Іванівська амбулаторія стала найдорожчою в Україні. Незвичайну споруду для сільських медиків зводило ТОВ «Енергетичні сучасні комунікаційні технології». Компанію в Іванівку привів, начебто, саме Гарус.

Фото – прес-служба ОДА

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.04.2021