Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині розпочався ремонт ще однієї «прифронтової» дороги

Людмила Безмертна вже 26 років викладає англійську мову дітям. Фах свій вона обрала не випадково. Каже, що мріяла стати вчителем із дитинства. А про іншу професію навіть і не думала.

«А чому саме англійська мова? Я мріяла подорожувати багато. В дитинстві я не мала змоги цього робити. Дуже мріяла спілкуватися з іноземцями мовою носіїв. І ще одне – це моя вчителька англійської мови, яка була еталоном елегантності, вишуканості, фаховості. От всі причини я назвала», – Людмила Безсмертна, вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Чернігова.

Жінка працює в чернігівській школі №3. Своїм учням вона постійно пояснює, що в сучасному світі знання англійської просто необхідне.

«Англійська мова, як і будь-яка інша мова, на сьогодні – це інструмент. Тобто це не кінцевий результат праці наших школярів і випускників. А це інструмент, який допоможе їм правильно обрати карєру, виш, спеціальність, фах і отримати достойну роботу», – Людмила Безсмертна, вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Чернігова.

За роки своєї роботи педагог навчила англійської не одне покоління чернігівців. Цього року вона випустила два одинадцяті класи. Саме ці учні підштовхнули педагога подати заявку на конкурс «Global Teacher Prize», у результаті якого Людмила Безсмертна увійшла до ТОП-50 найкращих вчителів України.

«Вже практично за тиждень до закінчення реєстрації я подала заявку. Якраз перед випускним вечором зі своїми дітьми. Зараз не жалкую про це. Цього року було визначено 3 тисячі номінацій по всій Україні. З них технічний відбір пройшли майже 800 учителів. І 50 стали пів фіналістами», – Людмила Безсмертна, вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Чернігова.

Цей рік став особливим для неї ще й через карантин. Справжнім викликом виявилось дистанційне навчання. За словами Людмили Безсмертної, батьки та діти не були готові до такого режиму.

«Звісно, це брак живого спілкування з дітьми, перевантаженість, я говорю зараз і про учнів, і про вчителів. Це треба продумати, викласти уроки, потім усе це перевірити, записати відеоуроки, зустрітись з учнями онлайн у режимі скайпу, перевірити, скласти тести. Ну, тобто це навантаження втричі більше, ніж традиційне навчання», – Людмила Безсмертна, вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Чернігова.

Утім, вона каже, що, попри складнощі, вчителі отримали чимало можливостей.

«Для вчителів – це опанування цифрової грамотності. Ми опанували стільки цифрових платформ, форумів, сервісів, про які навіть не думали і не збиралися їх опановувати. Тому плюс в тому, що вчителі стали більш грамотні», – Людмила Безсмертна, вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Чернігова.

Це стало корисним ще й тому, що робота сучасного педагога неможлива без використання технічних засобів. Їх вона застосовує майже на кожному своєму уроці, аби учні краще засвоювали знання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова