Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині розпочався ремонт мосту через річку Немильня

На Чернігівщині розпочався ремонт мосту через річку Немильня

На автомобільній дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі розпочато ремонтні роботи на мосту через річку Немильня (км 217-964). Збудований він був у 2003 році. Його ширина – 63 метри. Міст щоденно приймає на себе навантаження від руху транзитного вантажного транспорту, що їде через КПП «Нові Яриловичі». В межах поточного середнього ремонту ділянки дороги М-01 у Нових Яриловичах (км 217-222) на цій штучній споруді планується: розчистити руслову частину підмостового простору, прибрати чагарники, влаштувати нові водовідвідні та дренажні трубки, влаштувати новий шар гідроізоляції, відремонтувати покриття на проїзній частині та пішохідну зону, відремонтувати деформаційні шви, встановити нове бар’єрне та перильне огородження, укріпити укоси та виконати інші види мостових робіт.

Підрядна організація, що виконує роботи з поточного середнього ремонту, – ТОВ «ШБУ №14». Нині бригада мостовиків здійснює демонтаж старих водовідвідних трубок.

Нагадаємо, в Ріпкинському районі зараз тривають ремонтні роботи на двох ділянках дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. На 217-222 кілометрах уже влаштовано вирівнювальний шар нового покриття, на 192-199 кілометрах зараз йдуть підготовчі роботи, знімають шар старого покриття за допомогою фрезерування. Усього у 2020 році буде відремонтовано 12 км дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі по Ріпкинському району.

На Чернігівщині розпочався ремонт мосту через річку Немильня

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

24.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова