Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині розчистять річку Бабу

На Чернігівщині розчистять річку Бабу

Упродовж останнього тижня начальник відділу інфраструктури Деснянського басейнового управління водних ресурсів Руслан Орехович і начальник Ніжинської експлуатаційної дільниці провели низку спільних зустрічей із представниками Лосинівської об’єднаної територіальної громади: її головою, його заступником і старостою села Сальне, представниками землекористувачів і громадських активістів Лосинівської ОТГ щодо спільного виконання робіт із очищення річки Баба в межах села Сальне.

Розчищенню підлягає ділянка русла вищезгаданої водойми протяжністю 2 кілометри, що слугує магістральним каналом водогосподарської системи «Рудка» Носівського району.

Було вирішено, що ОТГ проведе попередні роботи з благоустрою прилеглої до водойми території, після запланованого виділення коштів із місцевого бюджету. Також були отримані гарантії з боку представників громади про надання всебічної допомоги фахівцям Деснянського БУВР щодо забезпечення безперешкодного виконання робіт.

Річка Баба, що протікає в с. Сальне, бере свій початок на території Носівського району. Це старе русло річки, що пролягає низинами ландшафту. Востаннє воно було очищене в 70-х роках минулого століття. Впадає в річку Галка. Загальна довжина річки Баба становить орієнтовно 60 км.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

19.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова