Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині родина через пожежу втратила житло

На Чернігівщині родина через пожежу втратила житло

Депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Олександр Демиденко допомагає родині, яка через пожежу втратила житло.

У родини Моргунів, яка виховує двоє дітей, із села Андріївка Михайло-Коцюбинської громади в січні згорів будинок. За попередніми висновками, пожежа сталася через несправність газового обладнання. Сім’ю підтримав депутат від «Нашого краю», обраний у цьому окрузі.

«Моя життєва позиція – чужої біди не буває, а найбільший недолік – байдужість. Тому намагаюся підтримувати своїх земляків, які опиняються у скрутних життєвих обставинах. Відвідав родину Володимира і Тетяни Моргунів із с. Андріївка Михайло-Коцюбинської громади, у яких згорів будинок, де вони мешкали разом із двома дітьми-школярами Олександром і Вікторією. Надав необхідну матеріальну допомогу, і впевнений, що спільними зусиллями в подальшому зможемо забезпечити цю родину житлом», – повідомив Олександр Демиденко.

Як повідомлялося, торік представники партії «Наш край» допомогли придбати житло багатодітній родині Самоненків із села Антоновичі Михайло-Коцюбинської громади, в яких будинок згорів унаслідок підпалу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова