Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині ремонтують дорогу, що веде до Мезинського парку. ФОТО

На Чернігівщині ремонтують дорогу, що веде до Мезинського парку. ФОТО

ТОВ «Торговий дім «Дінастія» з Шостки Сумської області розпочало ремонт дороги, що веде до Мезинського національного парку.

Про це зі своєї сторінки у мережі Facebook інформує Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Дорога Т-25-03 Вільне – Кролевець – це сполучення двох областей: Чернігівської та Сумської. Шлях є соціально важливим об'єктом для місцевих жителів – це шкільний маршрут та маршрут екстреної медичної допомоги. Також він виходить на трасу Р-82 Сосниця – Короп – /М-02/ та М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ.

«Дорога є важливою для розвитку рекреаційного і туристичного потенціалу Чернігівщини. Це шлях до Мезинського Національного парку, природно-заповідного та історичного об'єкту загальною площею понад 30 тисяч гектарів. Найвідоміша туристична локація – Мезинська стоянка, археологічна пам'ятка пізнього палеоліту», – йдеться у повідомленні.

На Чернігівщині ремонтують дорогу, що веде до Мезинського парку. ФОТО

В процесі ремонту оновлеять ділянку від села Вільне до межі з Сумською областю. Загальна протяжність – 11,22 км.

Наразі стартували підготовчі роботи: знімають старий, зношений, шар асфальтобетонного покриття.

На Чернігівщині ремонтують дорогу, що веде до Мезинського парку. ФОТО

Шлях зроблять витривалішим до сучасного транспортного навантаження. Передбачається влаштування шару з органо-мінеральної суміші для посилення основи дороги, а далі вже укладання вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону. Також будуть влаштовані з'їзди і відремонтовані майданчики для паркування та розвороту. Полагодять водопропускні труби, а їх на цій ділянці – більше десятка. Для безпеки дорожнього руху встановлять нові знаки, металеве бар'єрне огородження, освітлення пішохідних переходів, розмітку.

Про бюджет ремонтних робіт не повідомляють. Підрядником визначили ТОВ «ТД «Дінастія». За інформацією журналістів порталу «Громадський моніторинг. Сумська область», у 2019 році ця компанія з Шостки отримала державних замовлень на ремонт(будівництво) доріг майже на 52 мільйона гривень. Тоді ж, за даними ЗМІ, щодо службових осіб «Дінастії» було відкрито кілька кримінальних проваджень (за зловживання владою або службовим становищем, підроблення та привласнення, розтрата майна або заволодіння ним тощо). Дорожників підозрювали у завищенні вартості робіт. За інформацією ресурсу youcontrol, «Дінастія» регулярно (ледь не щомісяця) фігурує в адміністративних справах, що розглядають суди Сумщини.

На Чернігівщині ремонтують дорогу, що веде до Мезинського парку. ФОТО

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Фото – Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.05.2021