Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині рейдові групи поліції виявляють АЗС, що працюють з порушеннями

На Чернігівщині рейдові групи поліції виявляють АЗС, що працюють з порушеннями

Для виявлення нелегальних автозаправних станцій на Чернігівщині створено п’ять мобільних груп, до складу яких входять представники територіальних підрозділів ГУНП в Чернігівській області, Управління стратегічних розслідувань та різних структурних підрозділів облдержадміністрації.

З початку березня групи діють в Чернігівському, Ніжинському, Прилуцькому, Корюківському та Новгород-Сіверському районах.

Насамперед дільничні інспектори поліції зібрали інформацію про всі автозаправні комплекси на території Чернігівської області. Узагальнена інформація була передана Управлінню стратегічних розслідувань та іншим профільним державним структурам.

За цей період рейдові групи перевірили понад три десятки автозаправних станцій в області.

За фактами виявлених на АЗС правопорушень поліцейські склали матеріали за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), а також відкрили два провадження за частиною 1 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Поліцейські продовжують роботу з виявлення правопорушень на АЗС та з протидії нелегальній торгівлі пальним.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

поліції Чернігівської області

20.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова