Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині прокуратура повернула у державну власність 3 га земель промисловості

На Чернігівщині прокуратура повернула у державну власність 3 га земель промисловості

Прокуратура Чернігівщини, реалізуючи представницькі повноваження, продовжує послідовну наступальну роботу щодо виявлення порушень земельного законодавства при передачі у приватну власність особливо цінних земель.

Так, обласною прокуратурою з метою відновлення порушених прав держави до суду подано позовну заяву про визнання недійсними рішень Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району, які стали підставою передачі у власність фізичним особам земельних ділянок площею майже 3 га для ведення особистого селянського господарства, та витребування їх із незаконного володіння.

Спірні землі відповідач отримав у власність для ведення особистого селянського господарства попри те, що за даними Держгеокадастру надані земельні ділянки відносяться до земель промисловості та не могли передаватися у власність фізичних осіб для ведення особистого селянського господарства.

Відтак, прокурором у судовому засіданні  доведено, що землі промисловості були незаконно передані у приватну власність громадян без зміни цільового призначення.

Рішенням Чернігівського районного суду позов прокурора задоволено.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

02.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова