Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині призначили нового керівника обласної прокуратури

На Чернігівщині призначили нового керівника обласної прокуратури

Сьогодні, 14 вересня 2020 року, заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу новопризначеного керівника Чернігівської обласної прокуратури – Сергія Василину. Звертаючись до присутніх, заступник Генерального прокурора зазначив, що новий очільник відомства зарекомендував себе як досвідчений прокурор і керівник. Також він привітав прокурорів Чернігівщини з успішним складанням тестів та проходженням співбесід, що відбувалися в рамках реформи регіональних прокуратур.

«Ваше головне завдання на сьогодні – забезпечення злагодженої роботи нової прокуратури як основної ланки органів правопорядку. Відкритість, чесність і ефективність у захисті закону – це те, на що зараз є найбільший запит суспільства», – наголосив він. Сергій Василина, у свою чергу, подякував за довіру та запевнив, що дотримання законності та повага до прав і свобод громадян стане пріоритетом його діяльності.

«Будемо досягати підвищення рівня законності та правопорядку в регіоні. Передусім за рахунок ефективної координації діяльності правоохоронних органів. Щоб жоден факт порушення закону не залишився поза нашою увагою», – додав він.

Довідково: Сергій Олександрович Василина закінчив Національну юридичну академію України імені Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 2003 року. За цей час обіймав керівні посади в прокуратурах Донецької, Кіровоградської та Запорізької областей.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

14.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова