Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині податкова та територіальні громади об’єднали зусилля задля наповнення місцевих бюджетів

На Чернігівщині податкова та територіальні громади об’єднали зусилля задля наповнення місцевих бюджетів

Із метою налагодження більш тісної співпраці в питаннях якісного адміністрування місцевих податків керівництво Головного управління ДПС у Чернігівській області запросило до спілкування керівників територіальних громад області.

До цього часу робочі зустрічі відбувалися в режимі офлайн по районах. Це перша зустріч у режимі ZOOM-конференції, що зібрала керівників усіх ОТГ, керівництво Головного управління ДПС та начальників ДПІ. Загалом приблизно 90 учасників.

Відкрив нараду заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Костянтин Синьогуб: «Конференції з податкових питань відбуватимуться щотижня з метою напрацювання спільних кроків, налагодження ефективного обміну інформацією та надання практичної допомоги керівникам громад у розширенні бази оподаткування».

Учасники наради – керівники управлінь податкової Олена Пустовойт, Ірина Буглак та Андрій Гусєв – проінформували присутніх щодо стратегій взаємодії за окремими напрямами діяльності. Начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб Олена Пустовойт пояснила порядок встановлення місцевими органами ставок податків, терміни інформування податкової служби та оприлюднення інформації на офіційному порталі ДПС.

Начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб Ірина Буглак звернула увагу, що вага податку на доходи фізичних осіб становить до 60 відсотків доходів місцевих бюджетів. Наголосила на необхідності контролю з боку керівників громад за дотриманням належного рівня заробітної плати, недопущення фактів затримання її виплати та офіційного оформлення трудових відносин із найманими працівниками. Ірина Буглак нагадала, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2020 року, та закликала декларувати доходи.

Андрій Гусєв, начальник управління по роботі з податковим боргом, назвав райони з найбільшими сумами заборгованості. Запропонував керівникам громад тримати на контролі це питання та запевнив, що податкова на запит ОТГ надає інформацію щодо боржників на відповідній території.

Керівники ОТГ мали змогу поставити питання та отримати відповідь від податківців.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова