Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині першочергово заплановано вакцинувати більше п’яти тисяч людей

На Чернігівщині першочергово заплановано вакцинувати більше п’яти тисяч людей

Чернігівська область готова розпочинати вакцинацію згідно з графіком Дорожньої карти Міністерства охорони здоров’я України.

Для І етапу вакцинації створено 6 мобільних бригад.

По одній у кожному новоствореному районі та у місті Чернігові, повідомляє Чернігівська ОДА.

Першочергово заплановано вакцинувати 5 190 осіб. З них понад 2,5 тисячі медиків, що надають допомогу хворим на коронавірус та лаборантів, решта – працівники спеціалізованих закладів (інтернатів, будинків для людей похилого віку, тощо) та їх підопічні. Це люди, які перебувають у групі ризику ускладнень від COVID-19.

На базі центрів первинної медико-санітарної допомоги вже визначено 32 тимчасові стаціонарні пункти щеплень для реалізації II етапу вакцинальної кампанії. Проведено збір та обробку інформації щодо наявності в пунктах холодового обладнання для зберігання вакцини відповідно до температурних норм.

Згідно з «дорожньою картою», в тимчасових пунктах щеплення повинно проводитись 30 вакцинацій в день (15 хвилин на 1 особу), 1 раунд (1 доза вакцини) тривалістю 25 днів.

Другим етапом вакцинації планують охопити 64 600 осіб.

Вакцинація буде проходити в п’ять етапів з гарантією забезпечення кожному громадянину добровільного та безкоштовного доступу до вакцини.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.02.2021