Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині партія «Наш край» іде на місцеві вибори потужним оновленим складом

На Чернігівщині партія «Наш край» іде на місцеві вибори потужним оновленим складом

Політична партія «Наш край» потужним оновленим складом іде на місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня 2020 року. Народний депутат України Борис Приходько під час Всеукраїнського партійного форуму в Києві розповів про місцеву проблематику та розвиток Чернігівщини впродовж останніх років.

«Не з київських кабінетів видно, де треба прибрати сміття чи відремонтувати школу. Це все робиться на місцях. Тож ми активно і впевнено продовжуємо працювати далі», – зазначив Борис Приходько.

Чернігівщина – серед лідерів всеукраїнської політичної партії «Наш край», а члени її команди не бояться брати відповідальність за розвиток свого регіону. Зараз у регіоні представники партії розпочали активну підготовку до місцевих виборів, аби мати своїх представників у 57 ОТГ, а також у міських, районних та обласній радах. Як свідчать настрої людей, наразі в органах місцевої влади потрібні професіонали, які добре знають місцеві проблеми та шляхи їх вирішення. Зростає запит на досвідчених фахівців. Саме з таких представників і формується команда «Нашого краю» на Чернігівщині.

Повний виступ Бориса Приходька – на відео.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова