Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині нові ліжкомісця для хворих на COVID-19 можуть відкрити у колонії та на стадіонах

На Чернігівщині нові ліжкомісця для хворих на COVID-19 можуть відкрити у колонії та на стадіонах

Колонія у Прилуках, стадіон «Юність» у Чернігові та стадіон у Ніжині можуть стати госпіталями для прийому хворих на COVID-19. Там прийматимуть хворих у тому випадку, коли всі ліжкомісця у лікарнях області будуть зайняті повністю, повідомляє Суспільне.

Про це розповів начальник управління здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш.

«У Прилуках у нас є законсервована колонія. В Ніжині і Чернігові ми розглядаємо спортивні споруди. Це стадіони, які мають великі зали і можливість розміщення до 150-200 осіб, але знову виникають питання дооснащення і роботи саме персоналу. В нас є бачення, яка кількість буде кількість ліжок і ми формуємо цю заявку у міністерство охорони здоров’я, аби їх долучили до плану. У нас у підпорядкуванні є також два санаторії і ми також розглядаємо їх як об’єкти, де можна розташовувати 50-80 ліжок. Але я наголошую, ми будемо використовувати ці приміщення які зараз є», – сказав Гармаш.

Він додав, що у разі повної завантаженості лікарень хворими на коронавірус у Чернігові розглядають можливість відкрити ще 200 ліжкомісць.

«Є плани амбітні з відкриття 100 ліжок на території обласної лікарні, це споруда колишнього центру ветеранів війни. І в нас є вже можливість розгорнути ці 100 ліжок. Єдине, що зараз йде до оснащення кисневими точками, аби ці 100 ліжок були забезпечені кисневою підводкою. Зараз госпіталізація хворих заборонена, і тому ми цю установу будемо використовувати саме для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Ми розглядаємо можливість розгортання ліжок і в центрі радіозахисту. Там також не здійснюється планова госпіталізація, але після того як він буде оснащений кисневою підводкою», – розповів начальник управління здоров'я облдержадміністрації.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.11.2020