Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині медиків звинувачують у недбалості, через яку жінка втратила дитину перед пологами

На Чернігівщині медиків звинувачують у недбалості, через яку жінка втратила дитину перед пологами

У ніч з 13 на 14 липня в Наталії Бондаренко з Радомки Холминської ОТГ, яка перебувала в пологовому відділенні Корюківської лікарні, завмер плід.

Родина написала до поліції заяву, щоб розслідували – чому таке сталося, повідомляють Сусіди.City.

21-річна жінка приїхала народжувати в Корюківку. До декретної відпустки вона разом з чоловіком мешкала та працювала в Києві. Наталія завітала до корюківських лікарів 6 червня. За час вагітності вона набрала чимало кілограмів, дійшло до сотні.

Лікарі зустріли її невдоволено, мовляв, вагітна така повна, що їй буде дуже важко народжувати. І запропонували лягти на збереження. Наталія пройшла курс лікування в пологовому, її незабаром виписали додому.

Коли в черговий раз, а було це 8 липня, майбутня мама прийшла на прийом, у неї були великі набряклості на руках і ногах. Її терміново поклали в лікарню. За кілька днів стан вагітної нормалізувався, їй зробили УЗД і навіть визначили строк народження немовляти: кінець липня.

Медики припускали, що жінці доведеться робити кесарів розтин. Бо при такому її стані у плода може розвинутись кисневе голодування.

У понеділок, 13 липня, нічого не віщувало біди. Жінка перебувала в лікарні, її регулярно провідували родичі. Та пізно увечері в неї почалися перейми. Близько півночі черговий лікар оглянув Наталію і запідозрив неладне.

Викликали фахівця, щоб зробив УЗД. І жінці поставили несподіваний вирок: плід в утробі матері завмер. Потім була стимуляція пологів, кесарів розтин, розтин немовляти з висновком – внутрішньоутробна асфіксія (задихнулося).

Чоловік Наталії написав заяву в поліцію, бо вважає, що дитина загинула внаслідок недбалості лікарів.

У лікарні підтвердили факт загибелі плоду. Там пояснили, що жінка стала до них на облік з ускладненнями. Мала підвищений тиск, велику вагу, а потім з’явилися значні набряклості.

Коли плід несподівано завмер, у жінки почалася внутрішня кровотеча, і народити сама вона вже б не змогла. Довелося робити кесарів розтин, фактично, рятувати їй життя. І лікарям це вдалося.

А також вони зробили все, що було в їхніх силах, аби молода жінка в майбутньому могла стати мамою. Своєї вини в тому, що сталося, лікарі не вбачають.

У Корюківському відділенні поліції підтвердили, що від громадянина Бондаренка надійшла заява з вимогою розслідувати випадок загибелі плоду в утробі його дружини під час перебування у пологовому відділенні.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.07.2020