Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині енергетики досі долають наслідки крижаного дощу. Найскладніша ситуація на Ічнянщині

На Чернігівщині енергетики досі долають наслідки крижаного дощу. Найскладніша ситуація на Ічнянщині

Ситуація з заледенінням та пошкодженням електромереж на Чернігівщині: станом на ранок 18 грудня найскладніша ситуація в Ічнянському районі. Без електропостачання залишаються мешканці 19 населених пунктів на території Ічнянщини.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Під особливим контролем тримаються забезпечення електроенергією закладів соціальної сфери: лікарні, територіальні центри соціального обслуговування, тощо. У селі Крупичполе в закладі, де перебувають 30 людей похилого віку, встановлений електрогенератор.

Забезпечено теплопостачання, приготування гарячої їжі та комфортні умови для перебування підопічних.

У Ічнянському районі електропостачання відновлюють 17 аварійно-рятувальних бригад АТ «Чернігівобленерго», які залучаються із сусідніх районів та територій. Також допомагають органи місцевого самоврядування, підприємці та населення.

Основна допомога – розчищення доріг та трас ліній електропередач від повалених дерев, які, зазвичай, падають із-за меж охоронних зон ЛЕП.

У обленерго пояснюють, що пошкодження електромереж відбувається через коливання температури від +2 до -2 градусів у поєднанні з високою відносною вологістю повітря тільки збільшує наростання льодяного покриву на електрообладнанні та деревах. Через це, пошкодження носять вже не локальний характер, а призводять до обриву проводів та зламу опор на ділянках довжиною десятки, а подекуди й сотні метрів. У зв'язку з цим, лінії доводиться включати частково, відновлюючи ділянку за ділянкою.

Для повідомлення про відключення електрики, повалені дерева або електроопори в області звертайтеся до контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»: 0-800-210-310, 0-462-772-901, Управління ДСНС у Чернігівській області: «101».

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.12.2020