Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині до села Дроздівка переїхали 6 багатодітних родин з усієї країни

На Чернігівщині до села Дроздівка переїхали 6 багатодітних родин з усієї країни

До села Дроздівка, що на Чернігівщині, переїхали 6 родин з різних куточків України. Вони відгукнулися на ініціативу «Допомога сім’ям».

Про це повідомляє Центр соціальних служб Куликівської селищної ради.

В основному це багатодітні сім’ї, більшість з них перебували на обліку місцевих центрів соціальних служб як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

Як повідомляло Суспільне, місцева жителька Оксана Зубок заснувала ініціативу «Допомога сім’ям». Від задуму до дій перейшла, коли дізналася, що школу у Дроздівці, де навчають двоє з трьох її дітей, планують закрити. Школа – малокомплектна.

Щоб збільшити кількість учнів у школі, Оксана запрошує до Дроздівки багатодітні родини, які опинилися у скрутному становищі. Своє перше повідомлення в соцмережах вона опублікувала наприкінці лютого 2021 року.

За півтора місяця до села переїхали 6 сімей: з Полтавщини, Хмельниччини, Миколаївщини та Києва. До школи на сьогодні зарахували сімох нових учнів.

Зупинятися не планують, хочуть, щоб у навчальному закладі дітей було хоча б 50. «Перевозять» родини всім селом. Разом прибирають покинуті хати. Старостат допомагає шукати будинки, які можливо або ж винаймати, або викуповувати частинами.

Фото – Суспільне Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.04.2021