Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині цієї весни на строкову службу мають призвати 487 юнаків

На Чернігівщині цієї весни на строкову службу мають призвати 487 юнаків

На Чернігівщині на строкову військову службу цієї весни мають призвати 487 юнаків.

З них до Збройних Сил України – 213, Національної гвардії – 155, Державної спеціальної служби транспорту – 30 і до Державної прикордонної служби України – 89 хлопців. 

Про це повідомляє Чернігівський обласний військовий комісаріат.

За словами ТВО обласного військового комісара полковника Юрія Борисова, підготовчі заходи до призовної кампанії «Весна-2021» в стадії завершення. Провели попередній медичний огляд призовників, їх професійно-психологічне обстеження та здійснили попередній розподіл юнаків до складу команд.

«І щодо коронавірусу. Це вже третій призов в умовах пандемії – ми маємо певний досвід, знаємо «тонкі місця», які можуть виникнути і зробимо все можливо, щоб до війська прибули лише здорове і обстежене молоде поповнення», – підкреслив Юрій Борисов.

На Чернігівщині цієї весни на строкову службу мають призвати 487 юнаків

За словами заступника військового комісара підполковника Вадима Лільчицького, «строковики» до участі в проведенні ООС як не залучались раніше, так і не залучатимуться в майбутньому.

«Цього року ми маємо новацію в Збройних Силах України – призовники направлятимуться не в навчальні центри, як це було раніше, а відразу до військових частин, де після додаткового вивчення «строковиків» направлятимуть до навчальних центрів для оволодіння військовими спеціальностями», – каже підполковник Лільчицький.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.03.2021