Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині чоловік розсилав листи з погрозами суддям та прокурорам

На Чернігівщині чоловік розсилав листи з погрозами суддям та прокурорам

Новозаводським районним судом міста Чернігова 26 серпня 2020 року мешканця Городнянського району засуджено до 4 років 1 місяця позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 345, ч. 1 ст. 377 Кримінального кодексу України.

Прокуратурою чоловік обґрунтовано обвинувачувався в погрозах вбивством щодо працівників прокуратури у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків та стосовно судді у зв’язку із здійсненням правосуддя.

Відтак, обвинуваченого визнано винним у тому, що він, знаходячись  у державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор», надсилав на адресу Чернігівської місцевої прокуратури та Деснянського районного суду міста Чернігова листи, в яких детально описував процес запланованих ним вбивств прокурорів та судді, які він вчинить після його звільнення з місць несвободи.

Такі погрози зловмисник висловлював щодо прокурора, який підтримував стосовно нього обвинувачення у іншій справі за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, щодо керівника цієї ж прокуратури та судді, який призначив вказану справу до судового розгляду.

Вирок законної сили не набрав.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

28.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова