Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині чоловік обстріляв фермерів

На Чернігівщині чоловік обстріляв фермерів

Вироком Чернігівського апеляційного суду задоволено апеляційну скаргу заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури, подану на вирок Срібнянського районного суду Чернігівської області від 05.01.2021 відносно мешканця Талалаївського району, який обвинувачувався у тому, що 22.07.2020 у денний час, перебуваючи на польовій дорозі поруч із полем, що знаходиться в оренді TOB «Обрій», неподалік від с. Побочіївка Срібнянського району, з хуліганських спонукань, з особливою зухвалістю, під час виробничого процесу – збирання врожаю працівниками зазначеного сільгосппідприємства, безпричинно дістав травматичний пістолет та здійснив два постріли в бік водія товариства, у результаті чого останній отримав тілесні ушкодження у вигляді вогнепального непроникаючого поранення передньої черевної стінки та вогнепального поранення лівого стегна.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що обвинувачений вже мав раніше проблеми із законом, у тому числі за умисне спричинення середньої тяжкості тілесних ушкоджень, за що відбував покарання у виді позбавлення волі. Крім того, обвинувачений не мав дозволу на носіння, зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, що визначена місцевим судом міра покарання за тяжкий злочин, вчинений з застосуванням вогнепальної зброї, даних, що характеризували особу обвинуваченого, залишення місця злочину та приховання знаряддя вчинення злочину у виді 3 років позбавлення волі із звільненням від його відбування з випробуванням є занадто м’якою.

Задовольняючи апеляційну скаргу прокурора, апеляційний суд призначив обвинуваченому покарання за ч. 4 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї) у виді 3 років позбавлення волі, яку засудженому доведеться відбути у місцях неволі.

Вирок набрав законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова