Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині чоловік наніс 19 ударів ножем своєму знайомому

На Чернігівщині чоловік наніс 19 ударів ножем своєму знайомому

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу прокурора та скасував ухвалу Чернігівського апеляційного суду, якою обвинуваченому у жорстокому вбивстві пом’якшено строк призначеного покарання.

Так, вироком Прилуцького міськрайонного суду області від 30.09.2019 жителя смт Талалаївка засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України до 9 років позбавлення волі.

Водночас, Чернігівський апеляційний суд змінив вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання, засудивши обвинуваченого до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року, на одному із перехресть вулиць в смт Талалаївка, він завдав близько 19 ударів у життєво важливі органи своєму знайомому. У подальшому ногами тиснув на поверхню шиї та грудної клітки вже лежачого потерпілого, внаслідок чого останній помер на місці події від механічної асфіксії.

У касаційній скарзі прокурор просив скасувати ухвалу апеляційного суду і призначити новий розгляд у суді апеляційної інстанції. Зазначив, що апеляційний суд при пом’якшенні покарання не врахував тяжкість  кримінального правопорушення, вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння, а також ставлення обвинуваченого до скоєного та наслідки у виді смерті людини.

Відтак, на фігуранта цієї справи очікує новий розгляд у суді апеляційної інстанції.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

02.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова