Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині 42,4% «ковідних» ліжок забезпечені киснем

На Чернігівщині 42,4% «ковідних» ліжок забезпечені киснем

На сьогодні у Чернігівській області сумарно налічується 1237 ліжко-місць, виділених для госпіталізації хворих на COVID-19.

З них 42,4% забезпечені подачею кисню – на 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

У зв’язку зі збільшенням чисельності інфікованих пацієнтів з важким перебігом хвороби, постійно зростає потреба у збільшенні кисневих точок.

Так, за останні два тижні у медзакладах області додатково встановили 52 кисневі точки і придбали 101 кисневий концентратор.

За рахунок коштів, передбачених Постановою КМУ №923, у лікарнях області заплановано додатково оснастити кисневою підтримкою 312 ліжок, у тому числі 211 – централізованою подачею кисню і закупити 101 кисневий концентратор.

У листопаді до лікарень, включених у перелік закладів, які можуть госпіталізувати хворих на коронавірус, додались Ніжинська, Менська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні. Ці заклади готуються до підписання з Національною службою здоров'я відповідних договорів на фінансування.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.11.2020